Eubsa Firması, 1000 Güvenlik Elemanı Alıyor


Notice: Undefined index: full in /home/dahicefi/public_html/wp-includes/media.php on line 215

Notice: Undefined index: full in /home/dahicefi/public_html/wp-includes/media.php on line 216

Notice: Undefined index: full in /home/dahicefi/public_html/wp-includes/media.php on line 217

Notice: Undefined index: full in /home/dahicefi/public_html/wp-includes/media.php on line 218

İş alımları iş ilanları ve iş fırsatlarını takip eden ve güvenlik şirketlerinde çalışmak isteyenler için güzel bir haber.  Eubsa 1000 güvenlik personeli alımı yapacak. Eubsa güvenlik sektöründe 57 ülkede hizmet veren bir güvenlik şirketi. 2 yıl önce Türkiye piyasasına girdi. 2 bin kişilik ekibini bu yıl 3 bine çıkartmayı planlayan Türkiye Eubsa, çalışan sayısını arttıracak. Eubsa Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Furkan Albayrakyeni istihdam olanakları ile açıklamalarda bulundu.

Bu yazının etiketler : personel alımı, iş alımları 2012, personel alımları 2012, eubsa 2012 personel alımları, eubsa 2012 güvenlik eleman alımı, günvelik eleman alımları 2012

Kaç kişi istihdam ediyorsunuz? Bu yıl istihdam planınız nedir?

Şirketimiz bünyesinde 2000’i aşkın personel bulunmaktadır. Bu yıl özel güvenlikve tesis yönetimi alanındaki pozisyonlarda 1000 kişi istihdam etmeyi planlıyoruz.

Bulmakta zorluk çektiğiniz pozisyonlar var mı?

Ülkemizde mavi yakalı insan kaynağına yönelik belli bir eğitim ve standardizasyon olmadığı, olanlarında yeni yapılandığını gözönüne alınırsa, bu yöndeki istihdamlarda istenilen kalitede çalışan bulmak bazen zorlaşıyor. Özelgüvenlikte ise ilgili yasada yapılması düşünülen değişikliklerin gecikmesisektördeki insan kaynağının belli bir seviyeye ulaşmasını engelliyor. Buna rağmensektörde en iyi ücreti veren ve personeline sosyal olanakları en çok sağlayan şirketlerin başında geliyoruz. Personelimizin gerek maddi, gerek manevi yönden tatminini sağlıyoruz.

Bu yazının etiketler : personel alımı, iş alımları 2012, personel alımları 2012, eubsa 2012 personel alımları, eubsa 2012 güvenlik eleman alımı, günvelik eleman alımları 2012

İş alımları , personel alımları ve iş fırsatlarını takip eden ziyaretçilerimiz için önemli bir iş fırsatı olan Eubsa ‘ dan inşallah iş bulursunuz.

Eubsa’ya ulaşmak için Eubsa Turkey Tel: +90 216 470 03 08 / 09

“Eubsa Firması, 1000 Güvenlik Elemanı Alıyor” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir