Evde Ne İş Yapabilirim

 

Neredeyse herkesin ek iş  yapıp yaşam standartlarını iyileştirmeye çalıştığı şu günlerde ilk akla gelen şey acaba evde iş, evde ek iş, evden iş olarak ne yapabilirim ? Öncelikle birşeyler yapabileceğinize inanmalısınız. Özgüveniniz yerinde olursa başarılı olma ihtimalinizde yüksek olur. Diyelimki başarısız olsunuz, yılmamalısınız. Tekrar tekrar denemelisiniz. Vazgeçmek yerine nerede yanlış yaptığınızı düşünün. Doğruyu araştırın ve olayları analiz etmeyi hesap yapmayı öğrenin. Kendinizi eleştirin ama vakti gelince de illa ki övün ve övünün. Hayatımda yaptığım hiçbir şey ile övünmedim ama şimdi yaptığım by işle övünüyorum ve daha dik yürüyorum diyin. Anlatmaya çalıştığım her şeyin ilk başta motivasyonla başladığı. Kendinizi çok iyi motive etmelisiniz.

 

evde iş fikirleri

* Oturduğunuz apartmanın merdivenlerini yıkayabilirsini. Çalışmak ayıp değildir.

* Evde mandal işi yapabilirsiniz.

* Evde kalem işi yapabilirsiniz.

* Evde nikah şekeri yapabilirsiniz.

* Evde davetiye katlama işi yapabilirsiniz.

* Sabahları gözleme yaparak ister kendiniz işlek bir caddede 1-2 saat satabilir, isterseniz bir dükkana da satabilirsiniz.

* Sıcak yaz günlerinde soğuk su ve limonata satabilirsiniz.

* Çeyiz paketleri yapıp bunu satabilirsiniz

* El işi yeteneğiniz varsa kendi el emeklerinizi satabilirsiniz.

* Evde takı yapıp satabilirsiniz.

* Çocuk ve yaşlı bakabilirsiniz.

* Türkiyede çok pahalı olan ürünleri internetten araştırıp satabilirsiniz.

* Şifalı bitkileri aktarlardan alıp (tüy dökücü, nemlendirici, uyku düzenleyici vs.vs. insanlar bu günlerde doğal bitkilere daha çok rağbet ediyor) bunların satışını yapabilirsiniz.

* Evde çok basit bir kaç malzeme ile nikah şekeri yapabilirsiniz

* Evlere ütü hizmeti yapmak ta iyi bir fikir bizim evde sık sık bu sorunla karşılaşıyoruz. keşke ütü yapan biri olsa saat te 10-20 tl versem de evdeki herşeyi ütülese dediğim olmuyor değil hani.

* Toz bırakmayan temizlik bezlerini komşularınıza pazarlamanızda iyi bir fikir olabilir. kimse evinde toz istemez.

* Gazete yada el ilanları da dağıtabilirsiniz. birde kilolardan muzdaripseniz tam size göre akşama kadar müthiş kalori yakarsınız.

Şimdilik yazacaklarım bunlar aklıma gelen diğer sermayesiz ya da çok az sermaye gerektiren işleri bir arada toplayıp yine yayınlayacağım.

Eğer  evde iş fikirleri  üzerinde uzman olan sitemize gitmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Saygılarımla.

Arama Terimleri:

  • evde ne iş yapabilirim
  • ne iş yapabilirim
  • evde ne yapabilirim
  • evden ne iş yapabilirim
  • sermayesiz ne iş yapabilirim
  • evde ne iş yapabilirim 2013

 

“Evde Ne İş Yapabilirim” için 3 yorum

  1. Sermayesiz iş yaparak maddi özgürlüğe kavuşmak ister misiniz? Ücretsiz üyelikle sizde harika para kazanmanın kapısını aralayabilirsiniz.Seyahatler,hayallerinizdeki araba ve ev almak gibi niyetiniz varsa sizi doğru bir işle tanıştırıyoruz.Bu işe başladığınızda hayatınızda yeni bir sayfa açılacak.Hem para kazanacak hem de mutlu bir şekilde yaşamanın imkânına kavuşacaksınız.Bu kadar avantajla iş yapmak istiyorsanız acele edin.Güçlü ekibimizde sizde yer alın,profesyonel insanlar çalışmanın ayrıcalığını yaşayın!İşte size para kazanma fırsatını sunan işimizi tanıtımını yapan sitemiz; http://www.hnclife.biz Tıklayın kazanmanın ilk adımını atın.Karlı çıkacaksınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir