Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır, Evlenme Teklifi Yöntemleri

Başta google arama motoru olmak üzerinde, onbinlerce internet kullanıcısının internet üzerinde evlilik teklifi nasıl yapılır, evlenme teklifi yöntemleri, evlilik teklifi fikirleri gibi aramaları yaptığını tespit ettik ve sizler için evlilik teklifi sözleri derledik.

Sizler için hazırladığımızı evlenme teklifi nasıl yapılır, evlilik teklifi yöntemleri başlıklı yazımızda sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi yaparken kullanacağınız evlilik teklifi sözleri yer alıyor. İşte size evlilik teklifi sözleri :

Hayat bu kadar kısayken, bir an önce seninle bir ömür geçirmek için harekete geçiyorum :) Benimle Evlenirmisin?

Seni Görünce farkettim yaşamayı, Benimle Yeni bir dünya kurmaya var mısın sevgilim ?

Mutlu bir birlikteliğiniz var, bu birlikteliği beraberliği artık evlilikle neticelendirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken, bu düşüncenizi romantik bir şekilde se diğinize söylemek.

Evlilik teklifi bir ilişkinin en hoş ve de en unutulmayacak anıdır. “Böyle bir şeye gerek yok, biz zaten sürekli evlilikten konuşuyoruz ” diyorsanız hata yapıyorsunuz. Her iki taraf da elbet bir gün evleneceklerinden emin olsa bile, “ benimle evlenir misin ?” sorusuyla karşılaşmanın tadı ve duygusu bambaşka birşeydir. Sevgdiğinizi bu duygusal anı yaşamaktan mahrum etmeyin.

Nerede ve nasıl evlilik teklifi edeceğiniz sizin kişiliğinize, sevgilinizin kişiliğine ve içinde bulunduğunuz ortama, şartlara bağlı. Bu evlilik teklifi öncesinde planlanmış bir zamanda olabileceği gibi, kendiliğinden spontan gelişen çok romantik bir anda, aniden de olabilir. Peki yaşamanız boyunca partnerizle hiç unutamayacağınız anda üstelik tüm ddünyadaki insanların da bu evlenme teklifi sevincinize ortak olduğu bir gecede evlenme teklifi etmeniz sizce nasıl bir fikir ? Evet evet, yılbaşı gecesinden bahsediyoruz.

Bu fikrimizi bependiyseniz, gittiyse planlamalara hemen başlayalım. Herşeyden önce yılbaşı akşamında yapacak olduğunuz evlilik teklifini, partnerize asla farkettirmeyin. Kusursuz bir sürpriz olmalı bu evlenme teklifi. Öncelikle orada olmayı sevdiğiniz, partnerinizle anılarınızın olduğu sizin için özel anlamlar ifade eden bir mekanda yılbaşı için rezervasyon yaptırın. Mekan seçiminde mekanın gürültülü olmamasına, mekanın dekorasyonundan, çalınan müziğin türüne ve kalitesine, personelin hizmet kalitesine dek hemen herşeyin bu çok özel gecenin anlamına uygun olmasına özen gösterin.
Giyim kuşamınız da çok önemli. En güzel kıyafetlerinizi giyin, partnerinize de çok güzel bir akşam geçirmek istediğinizi, çok güzel bir mekana gideceğinizi ve bu nedenle de güzel giyinmesini isteyin. Partnerinize bu evlikik teklifini sunarken bir de hediye alıp, almamak size kalmış kalmış. Ancak ne hediyesi alırsanız alın, aşkı en güzel ifade eden kırmızı gülleri asla unutmayın.

Şimdi sıra da o güzel sözleri söylemmek var :) Bu yüzden eski senenin yeni seneye, yeni başlangıçlara ve hayallere dönüştüğü saniyeleri tercih edin. 2012 yılının ilk anlarında ömrünüzün geri kalanını birlikte geçirmek istediğinizi söylemeniz, yeni senenin mutluluğunu ve heyecanının kat ve kat arttıracak. Bu değerli anın romantikliğini kuvvetlendirmek için mekandaki yetkililere olayı anlatıp, her ikinizin de çok beğendiği bir parçayı çalmalarını rica edin. Tam da bu esnada patlayan şampanya ile birlikte yapacağınız bir evlilik teklifi yılbaşı gecesi sevgilinize verebileceğiniz en güzel yılbaşı hediyesi olacaktır.

Sizlere önerdiğimiz bu programı, yılbaşının yanında 14 Şubat sevgililer gününde, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde, sevgilinizin doğum günün de, ya da ikiniz için özel olduğuna inandığınız, örneğin tanıştığınız gün ya da birlikte olmaya başladığınız gün gibi herhangi bir günde yapabilirsiniz.

Çok yakında sitemize, sevgilinize, spontan gelişen, farklı, sıradışı evlilik teklifi etmenizi sağlayacak, evlilik teklifi sözleri ekleyeceğiz :) Dünya evine bir an önce girmenizi diler, mutluluklar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir