forever living1 Forever Living Hakkında

forever living products

1978 senesinde kurulan ve bugüne kadar binlerce insanı hem sağlık hem de varlık sahibi yapan Forever Living Products, 30 senedir doğal kaynaklar yoluyla  ürünlerini tüm dünyaya sunmaktadır. Bütün içecek ürünleri, cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri Forever Living tarafından Aloe veranın mucizesini distribütörlerine ve müşterilerine sunmaktadır. Bunların yanında, forever living ürünlerine arı kovanlarıından elde edilen besleyici ürünleri de eklersek; sağlık ve varlık sahibi olmayı naturel yollardan ulaşabilmek  için kusursuz bir sistem ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ayrıca, forever living products , bağımsız bir kuruluş olan IASC’den (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) ilk saflık sertifikası alan firma. Bununla birlikte, dini kuruluşlardan İslami helal ve Kosher sertifikalarıda vardır .

Bugün, dünya üzerinde  140 ayrı  ülkede çalışmalarına devam eden  Forever Living, dünyanın en büyük Aloe vera yetiştiricisi, aloe vera üreticisi ve satıcısı pozisyonunda olan global bir wellness şirketidir. Forever Living Products Genel Müdürlüğü Arizona, Scottsdale’ de olup, Yönetim Kurulu Başkanı ve Forever Living Products Şirketinin Kurucusu olan CEO Rex Maughan tarafından yönetilmektedir. 9,5 milyon Forever Living  distribütörü, kendilerine sunulan sağlık ve varlık imkanını değerlendirmenin  keyfini sürmektedir.

Sayın ziyaretçimiz yukarıda yer alan bilgiler, Forever Living şirketinin resmi web sitesinden alınmıştır. Yukarıdaki yazılarda abartı, yalan, yanlış bir bilgi yoktur. Ancak Forever Living hakkında bilmeniz gereken çok şey vardır. Ürünleri tartışmasız kaliteli ve işe yarayan ürünler Forever Living’ te ürün satışlarınızın haricinde ekip kurarak para kazanmak ve kariyer yapmak hiç te kolay değildir. Kurmuş olduğunuz alt ekibinizin yapmış olduğu iş haciminden, prim alabilmeniz için her ay yapmanız gereken kişisel alımlar ya da yeni kayıtlar gerekmektedir. Asgari ücretin 600 TL olduğu ülkemizde aylık 1500-2000 TL ye yakın ürün satışı ya da yeni kayıt iş hacmi, bana göre ülkemiz şartlarında herkesime hitap etmiyor. Forever Living şirketinin distribütörü olup, çok para kazanmak ve kariyer yapma amacında iseniz sistemi tekrar gözden geçirmenizi ve Forever Living kazanç planı hakkında çok daha net, doğru bilgiler almanızı tavsiye ederim. Türkiye’ de manager kariyerine gelmesine rağmen, para kazanamayan, evi ürünlerle dolu olan ve işi bırakan yüzlerce  Forever Living distribütörü vardır. Lütfen bunların nedenlerini iyi analiz ediniz ve iyi araştırınız. Başarılar dilerim.