Gano Excel, ‘Ganoderma’ alanında, uzman olan ve yine bu alanda öncü olan devamlı büyüyen bir doğrudan satış firmasıdır. Gano Excel Network Marketing (doğrudan satış) firması, sizler için tüketici maddeleri, hamur işleri, çikolatalar, besin takviyeleri ve sağlıklı içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve eviniz için ürünlerden meydana gelen eşi bulunmayan sağlık ve gıda ürünlerini üretir ve satışını yapar.Gano Excel, ürettiği ürünleri son kullanıcıya ulaştırmak için klasik ticaret yerine, günümüzün ve yakın geleceğin popüler ticaret sistemi olan gano excel network marketing( doğrudan satış) sistemini kullanır.

1995 senesinde Malezya’nın Kedah Darul Aman şehrinde kurulan Gano Excel, kendisini Ganoderma besin takviyesi bağışıklık bilimine adamış ilk sağlıklı yaşam firmasıdır. Gano Excel, Ganoderma Lucidum’un sağlık yönünden yararlarını ilk defa keşfeden ve de paylaşan Ganoderma araştırma firmasıdır. Ganoderma Lucidum, çoğu insanın dünyanın en güçlü bitkisi olarak düşündüğü bir bitkidir. Çünkü bu bitkinin inanılmaz faydaları var. İnsanlığın bu düşüncesini, bu bitkinin inanılmaz faydaları ve 5000 yıllık tarihi desteklemektedir.
Ürün kalitesini maximum seviyede tutmak, Gano Excel’ in ayrılmaz bir parçasıdır. Gano Excel, üretim alanındaki dünya standartlarına göre ürünlerinin içeriğini yenilikçi formüllerle ayarlamanın, dünya genelindeki tüketicilerin güvenini artıracağına inanıyor.
Gano Excel’in yüksek ürün kalitesi ile birlikte insanlara sunmuş olduğu iş fırsatı ile insanların hayatlarını değiştirme konusunda çok önemli bir rol oynar. Gano Excel’in iş fırsatları insanların hayallerini, amaçlarını ve isteklerini başarmada ispatlanmıştır.
60’dan fazla ülke ve bölgeyi kapsayan ticaret ağı ile ve dünya genelinde yaklaşık 5 milyonun üzerinde tüketicisi bulunan Gano Excel, Avrupa ve Afrika bölgelerinde yeni pazarlara açılma girişimlerini sürdürmektedir.
Profesyonel, yenilikçi ve ileri görüşlü şahıslardan meydana gelen Gano Excel yönetim kurulu, Gano Excel’in dünya genelinde ünlü ve çok uluslu bir network marketing şirketi olma başarısına ciddi bir katkı sağlamıştır.
Değerli ziyaretçimiz, bu yazımızın altına, gano excel hakkında yorumlar yapabilir, gano excel ürünleri hakkında sorular yazabilirsiniz. Ayrıca gano excel ürün fiyatları listesini yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Eğer Gano Excel distribütörü iseniz, sitemize gelip gano excel distribütörü olmak isteyenlerin size ulaşabilmesi için yorum yaparak kendinizi tanıtabilir, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.