hmnin turkiyedeki ilk magazasi acildi 2419 H&M iş başvurusu, hm iş başvuru formu

hm iş başvuru formu

İsveç menşeli bir hazır giyim markası olan H&M, mart ayı itibari ile sırayla Sapphire, Torium ve Forum Marmara’da üç yeni mağaza açıp ile 141 kişiyi işe alıcak. H&M, İstanbul’daki mağaza sayısını da bu şekilde 5′ e çıkaracak.
Eğer sayfamızı h&m iş başvurusu, h&m iş başvurusu forum, h&m iş başvurusu, h&m iş başvuru formu, h&m iş başvuru formu, h&m iş ilanları, h&m insan kaynakları için ziyaret ettiyseniz ya da google üzerinden bu kelimeleri arayarak sayfamıza ulaştıysanız burayı tıklayarak H&M iş başvurusu yapabilirsiniz.
H&M Türkiye Genel Müdürü Leif Spang, “Türk müşterilerimizin H&M’e talebi ve ilgisi çok büyük, açıkçası bu kadar yoğun bir talep beklemiyorduk. Türkiye pazarına olan inancımızı mart ayında yapacağımız üç yeni mağaza ile göstereceğiz” dedi.

Eğer ki sitemizi hm iş başvuru formu, hm iş başvurusu, hm iş başvuru, hm iş ilanları, hm insan kaynakları için ziyaret ettiyseniz, burayı tıklayarak hm iş başvurusu yapabilirsiniz.

H&M, Sapphire Çarşı’da gerçekleştireceği açılış için sıraya giren ilk 100 kişiye de alışverişlerinde yüzde 20 indirim sağlayacak.