jenerasyon is firsati Jenerasyon network marketing

jenerasyon ürünleri

Hedef olarak , sağlıklı yaşam ürünleri hakkında toplumu bilinçlendirmek ve bu wellness ürünleri ile son kullanıcıyı buluşturmak ve tüketicinin daha uygun fiyatlarda bu ürünleri temin etmesini sağlamaktır. Sağlıklı yaşam, kişisel bakım ürünleri grubunda yoğunlaşan jenerasyon network, jenerasyon network marketing, anlaşılacağı üzere çok katlı pazarlama sistemi ile çalışmaktadır. JENERASYON A.Ş, bir ticaret şekli olan MLM sistemini tercih etmiş olan, 2 Ocak 2008 tarihinde 4 networker, 1 yazılımcı ve bir yatırımcı işadamı tarafından kurulmuştur. Şirket merkezi ATB İşmerkezi K Blok No:283 Macunköy – Yenimahalle / ANKARA adresindedir. Küçücük bir ofiste kurulmuştur jenerasyon network marketing.

Jenerasyon network, bünyesine katmış olduğu jenerasyon a.ş ürünleri, jenerasyon ürünleri, jenerasyon organik ürünleri, üretme kapasitesine sahip değildir. Jenerasyon a.ş nin üretim tesisi ya da fabrikası yoktur. Kendisine ait herhangi bir binası da yoktur. Emin değilim ama faaliyetlerini yürüttüğü ofiste kiralık olabilir. Farklı farklı firmalardan alınan ürünlerle çalışan bir bir firmadır jenerasyon network marketing. Ayrıca jenerasyon ürünleri fiyatları da jenerasyon a.ş tarafından üretilmediği için, ağırlıklı olarak ithal edildiği için, kendisi üretemediği için hem pahalıya gelmektedir, hem de stok sorunu yaşanmaktadır.
Jenerasyon ürünleri içinde bulunan jenerasyon omega 3 te dışarıdan alınan bir üründür. Jenerasyon ürünlerin kendi fabrikası ya da üretim tesisinde üretilen hiç bir ürünü yoktur. Bazı jenerasyon distribütörleri, jenerasyon a.ş ürünleri organik demektir. Bu kısmen doğrudur ancak, jenerasyon a.ş ürünleri tamamı organik değildir. Gıda takviyeleri organik değildir. Sadece Bema kişisel bakım ürünleri, bema kozmetik organiktir. Jenerasyon a.ş nin hiçbir ilimizde mülkü kendisine ait bir ofisi yoktur.